GISFile дбайливо ставиться до даних користувачів, зберігає і захищає Вашу персональну інформацію. Дана політика конфіденційності описує збір даних, політику безпеки і використання сайту GISFile (далі по тексту Сервіс). Будь ласка, прочитайте всю інформацію про політику конфіденційності перед наданням будь-якої особистої інформації і зберіганням даних на наших серверах.

Політика конфіденційності

Захист конфіденційних даних є основою нашого Сервісу. Ми збираємо мінімум інформації про Вас, зберігаємо цю інформацію ретельно, і ніколи і нікому її не передаємо.

Аналітика

Будь-які дані, які ми збираємо, такі як: Ваша IP-адреса, відвідування сторінок, використовуються тільки для аналітики, щоб поліпшити наш Сервіс. Зведена інформація, у вигляді числа відвідувань і графіків, доступна тільки авторам персональних даних і сторінок.

Інформація, використання і обмін

GISFile збирає мінімальну особисту інформацію, таку як: ім'я та адресу електронної пошти, яку Ви повинні надати нам, якщо хочете використовувати нашу платформу. Така інформація, як: поштова адреса, номер телефону надається нам добровільно, і використовується для здійснення угод, надання повідомлень, і забезпечення технічної підтримки наших користувачів. Ми не продаємо і не здаємо в оренду цю інформацію кому-небудь.

Інформація про оплату

Інформація про оплату, включаючи ім'я, адресу, дані про розрахунковий рахунок та кредитну картку, потрібна для надання деяких послуг Сервісу. Ця інформація використовується виключно для виставлення рахунків, отримання та контролю оплати. Ми не зберігаємо інформацію про Вашу кредитну картку і автоматично не списуємо грошові кошти.

Колекція

Ми використовуємо куки для зберігання деякої інформації, щоб Вам не доводилося повторно вводити її під час Ваших відвідин. Деякі Веб-сторінки можуть вимагати реєстрації, щоб отримати доступ до них. Ця інформація буде використовуватися для надання підтримки та надання спеціалізованих послуг.

Повідомлення

Після реєстрації, Сервіс може надсилати Вам повідомлення, інформацію про програмне забезпечення або послуги. Якщо Ви не хочете отримувати цю інформацію, то можете відключити її в параметрах Вашого облікового запису.

Доступ

GISFile дозволяє отримати повний доступ до інформації про Вас і Ваших даних. Доступ до даних інших користувачів можливий, якщо автор цих даних включив режим публічного доступу або дозволив доступ іншим користувачам. Автоматично автором розташованої на Сервісі інформації є користувач, який її розмістив. Ми не перемикаємо режим доступу і не надаємо доступ до інших користувачів. Ці операції доступні тільки автору інформації.

Безпека

GISFile буде використовувати доступні заходи обережності, щоб уберегти Вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми будемо використовувати зашифровані з'єднання клієнтів з протоколами безпеки (SSL), щоб захистити дані Вашої кредитної картки та інші дані, що вимагають надійної безпеки.

Додатково

Якщо у Вас є додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами Контакти, ми оперативно відповімо на Ваші запитання.